O autorze
Londyńczyk z wyboru, libertarianin z przekonań, kołnierzyk z przymusu. Na co dzień trybik machiny medialnej w stolicy finansistów, startuper zainteresowany wszystkim od fintech po wearables.
Od czasu do czasu reporter.

twitter / soundcloud / facebook / innpoland

Jeżeli pójdę głosować

http://www.barrydoyon.com/
http://www.barrydoyon.com/ Barry Doyon
Leminga dylematy przed następną czterolatką.

Nie zagłosuję przeciw.
Nie ma sensu. Tak czy siak wygrają neandertalczycy, rycerze ortalionu i proboszcze. Nie mam nic przeciwko nim, dużo ich w telewizji*.

Nie zagłosuję za.
Politycy zwodowi za wyniki powinni być zwolnieni (niektórzy kilka kadencji temu) a młody narybek wydaje się że za bardzo naoglądał się House of Cards i teraz chce disruptować beton używając konferencji prasowych.

Konflikt w środku.
Latarnik Wyborczy i dużo podobnych serwisów pokazało że najbliżej mi do Nowoczesnej i Razem ... co aż tak dziwne nie jest bo jestem przebrzydła kapitalistyczna świnia i lewak z krwi i kości zarazem. Nie wiem jak to da się pogodzić ale ciało to toleruje z jednym efektem ubocznym - chyba przez to łysieję.

Tolerancja
Na to co Razem chce trzeba zapracować tym co Nowoczesna mówi a że nie da się tym partiom dać po 25%, za dobre chęci, musiałem wybrać coś do czego bardziej mi po drodze światopoglądowo. Za miesiąc będę musiał za to nosić czerwoną gwiazdę na ramieniu i używać tylnich dzwi wsiadając do autobusu. W najgorszym przypadku meldować się na posterunku Batalionów Ochrony Granic Syryjsko-Polskich celem odśpiewania hymnu i podpisywania lojalki. Codziennie.

Razem - bo lubię Futuramę a parlament potrzebuje małych coby duzi się nie rozbrykali.

*od 2011 nie mam telewizora
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...